Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Demirel Eşarp, İlk Faaliyetlerine 1993 Yılında Kurucumuz Birol GÜVEN Tarafından Pazarlarda Eşarp Satarak başlamış olup, 2005 Yılında Tekirdağ Çorlu İlçesinde İlk Mağazasını Demirel Tuhafiye Olarak Açmıştır. Daha Sonra Eşarp Dünyasındaki Hızla gelişen Pazar , Sektördeki Kaliteli Üreticilerin Artması ile Bölgesel Manada Sektördeki Eksikliği Gidermek, Müşterilerine Daha iyi hizmet vermek ve daha çok ürün çeşitliliğini sunmak amacı ile Demirel Eşarp Mağazasını açarak Sektöre Yeni bir Anlayış getirmiştir.Profesyonel bir Aile Şirketi Olan ve Kalite Politikasından Asla Taviz Vermeyen Demirel Eşarp Günümüzde 3 Mağaza ve Onlarca Çalışanı ile Hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Moda Perakendeciliği konusunda bölgemizde Lider firma olarak , Müşterilerimizin kendilerini rahat hissedecek şekilde güzel ve şık giyinmelerine imkan sağlamak. Her tarz giyime hitap ederek müşterilerimize bol çeşit ve seçenek sağlayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Vizyonumuz

Başta Trakya Bölgemiz olmak üzere , gerek bölgesel gerek ülke genelinde Eşap Mağazası olarak baş rol oynamak ve sektörümüze öncülük etmek.

© 2016 Demirel Eşarp .Tüm Hakları Saklıdır | Design by dijmed